Coffee Bro

Dystrybutory wody pozwala na stały dostęp do wody dla pracowników oraz klientów. Jest praktyczny,estetyczny i wygodny w użytkowaniu, a ponadto zapewnia profesjonalny wizerunek firmie. Zadbaj o swoich pracowników, klientów i najbliższych. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, a może poprawić funkcjonalność w Twojej firmie.

HC66 L

Dystrybutor HC66L jest urządzeniem wykonanym z wysokiej jakości materiałów, a zastosowane w nim rozwiązania techniczne gwarantują niezawodne działanie i najwyższą jakość filtrowania wody z zastosowaniem systemu ultrafiltracji. Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną (5 - 12°C) i gorącą (89 - 95°C).

Zalety

 • Dystrybutor wody pitnej zimnej i gorącej z możliwością podawania wody w temperaturze pokojowej
 • Obudowa ze stali nierdzewnej Inox
 • Zbiorniki wody zimnej i gorącej wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS304
 • Czynnik chłodniczy r 134a
 • Wbudowany system oszczędznia energii Power Care
 • System filtracji wody za pomoc wkładu filtrującego WaterWorks
 • Możliwość wyłączenia zarówno chłodzenia, jak i podgrzewania wody (2 wyłączniki na tylnym panelu urządzenia)
Dystrybutor wody HC66 L

Ruhens 850

Ruhens WHP-850 jest dystrybutorem wody, który świetnie sprawdzi się w każdym biurze, jako pewne źródło wody pitnej. Jest to wyjątkowo smukły dystrybutor wykonanym który jest połączeniem eleganckiego designu z wysoką funkcjonalnością. Wolnostojący dystrybutor wody Ruhens WHP-850 umożliwia szybkie podanie wody zimnej oraz gorącej, a dzięki możliwości umieszczenia wewnątrz systemu wielostopniowej filtracji Aquaphor Kryształ Solo urządzenie zagwarantuje dostęp do najwyższej jakości czystej wody. Obsługa dystrybutora wody Ruhens WHP-850 jest wyjątkowo prosta, dlatego nie powinna nikomu sprawiać problemów. Uruchomienie strumienia wody przebiega za pomocą przechylenia dźwigni znajdującej się pod wylewką. Woda automatycznie zacznie się wylewać do podstawionego kubka. Obudowa dystrybutora została wykonana z materiałów gotowych do kontaktu z żywnością, a zbiorniki wody gorącej i zimnej są skonstruowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Dystrybutor wody Ruhens WHP-850 w kolorze białym do spożycia przygotowuje wodę gorącą o temperaturze 85 – 90°C, a wodę zimną 5 – 12°C. Powoduje to, że w jednej chwili możemy uzyskać wodę odpowiednią do zaparzenia herbaty lub ochłodzenia się podczas upalnego dnia. Ruhens WHP-850 posiada również ochronę antybakteryjną w postaci impregnowanych końcówek poboru wody, dzięki czemu możemy zniwelować namnażanie się bakterii. Dystrybutor posiada certyfikat CE oznaczający, że wyrób spełnia wymagania dyrektyw "Nowego Podejścia" Unii Europejskiej. Urządzenie otrzymało również atesty NIZP Państwowego Zakładu Higieny.

Dystrybutor wody Ruhens 850

Chris Star

Dystrybutor do wody Chris Star jest produktem Koreańskim. To urządzenie charakteryzujące się bardzo dużą wydajnością. Najlepiej sprawdza się w dużych biurach, magazynach lub stołówkach pracowniczych. Estetyczny i nowoczesny wygląd sprawdzi się w każdym pomieszczeniu Dodatkowo urządzenie wyposażone jest również w możliwość podawania wody w temperaturze pokojowej

Zalety

 • System dodatkowej ochrony antybakteryjnej
 • Dystrybutor wody pitnej zimnej, gorącej i temperaturze pokojowej z możliwością podawania wody gazowanej
 • Strumień wody uruchamiany jest przez elektroniczne przyciski dotykowe
 • Wyposażony w system umożliwiający w sposób ciągły podawanie wody gazowanej
 • Nowoczesny design z dotykowym wyświetlaczem
 • Zaawansowany system filtracji wody
 • Zabezpieczenie przed poparzeniem gorącą wodą
 • Duży ociekacz zapewnia komfort użytkowania
Dystrybutor wody Chris Star

Biuro

pon-pt 8:00-16:00

Serwis

pon-nd 8:00-20:00

Dział handlowy

pon-pt 8:00-20:00

Księgowość

pon-pt 8:00-16:00