Coffee Bro

Dopasujemy odpowiedni sprzęt tak aby spełniał Twoje oczekiwania i Twoich współpracowników . Wiemy jak duża rolę odgrywa poranna kawa, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy aby była porannym zastrzykiem energii

Zensia

Wydajny automat biurowy do kawy i gorących napojów

Finalista konkursu DOBRY WZÓR 2017 organizowanego przez Instytut Wzor­ni­ctwa Przemysłowego. ZENSIA to automat do kawy marki AZKOYEN. Poli­węglanowy front z dużym panelem doty­kowo-zbliżeniowym i wyraźnie podświetlonymi pikto­gramami, wyglą­dają bardzo elegancko. Urządzenie idealne do komponowania zestawów "kawomat + sklepomat".

ZENSIA idealnie sprawdzi się w prze­strzeni biurowej, coworkingowej, na siłowniach lub w hotelowym lobby. Jakość serwowanych produktów jest znakomita. Espresso przygotowywane jest z mielonych i parzonych pod ciśnieniem ziaren kawy. Idealne i zawsze jednakowe dozowanie (możliwość ustawienia własnych proporcji) gwarantuje zawsze jednakowy smak kawy.

Automat serwuje także produkty ins­tant: kawę, czekoladę i herbatę. Jako oficjalny dystrybutor AZKOEN w Polsce, zapewniamy profesjonalny i szybki serwis urządzeń.

Automat vendingowy Zensia

Zen

Mały automat biurowy do kawy i gorących napojów.

ZEN to niewielki, ale wydajny automat do kawy od AZKOYEN. Poliwęglanowy front z dużym pa­ne­lem dotykowym i wy­raźnie podświe­tlonymi pikto­gra­mami są bardzo atra­kcy­jne i łatwe w czyszczeniu. Dzięki niewielkim wymiarom automat można ustawić na blacie (waga urządzenia: 70 kg), lub na dedykowanej szafce (dodatkowa opcja).

ZEN idealnie sprawdzi się w prze­strzeni biurowej, coworkingowej, na stacjach benzynowych lub hotelowym lobby. Jakość parzonej kawy jest znakomita! Kawa jest mielona, idealnie dozowana i parzona pod ciśnieniem. Możemy indy­wi­dualnie dostosować ilość dozowanej kawy, wody oraz mleka.

Automat serwuje także produkty ins­tant: kawę, czekoladę i herbatę. Jako oficjalny dystrybutor AZKOEN w Polsce, zapewniamy profesjonalny i szybki serwis urządzeń.

Automat vendingowy Zen

Mistral

Automat do sprzedaży produktów spożywczych i przemysłowych.

MISTRAL+ to prosty w obsłudze automat sprzedający hiszpańskiej firmy AZKOYEN. Urządzenie może działać jako samo­dziel­na jedno­stka lub sparowana z ka­wo­matem NOVARA!

Automat MISTRAL to idealny wybór, jeżeli potrzebu­je­my uniwersalny system sprzedający. Istnieje też możliwość połączenia 2 auto­matów MISTRAL za pomocą specjalnego modułu MDP, lub automatu do kawy NOVARA. MISTRAL+ jest dostępny w dwóch rozmia­rach: wąskim H70 i szerokim H85. Auto­mat jest wyposażony w windę, dzięki któ­rej można sprzedawać produkty wra­żliwe na uszkodzenia.

Automat vendingowy Mistral

Biuro

pon-pt 8:00-16:00

Serwis

pon-nd 8:00-20:00

Dział handlowy

pon-pt 8:00-20:00

Księgowość

pon-pt 8:00-16:00